top of page

Kolektyvas

esame 6 auklėtojos, 2 švaros fėjos, 1 administratorė ir 1 virtuvės gaspadinė.

Jūratė

auklėtoja

„Turiu tris vaikus, iš kurių viena duktė lankė šį darželį, kita mokėsi Vilniaus Valdorfo mokykloje ir dirba auklėtoja kitame Valdorfo darželyje. Jaunėliai Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje. Pati prieš ateidama čia, dirbau auklėtoja kituose Valdorfo darželiuose. Visi darželio darbuotojai - bendraminčiai ir draugai, todėl labai smagu kasdien eiti į darbą. Gyvename kaip didelėje šeimoje, kaip namuose. Mėgstu mūsų kiemą,  pilną augalijos, jaukių kampelių. Galime su vaikais dirbti įvairius lauko darbus: grėbti lapus, sėti, prižiūrėti gėlynus, daržus. Vaikai turi daug erdvės judėti, pažinti. Valdorfo pedagogika mane pirmiausia pritraukė natūralumu, gamtiškumu. Bet svarbiausia, kad ji remiasi dvasiniu mokslu apie žmogų."

Daiva

auklėtoja

„Esu dviejų berniukų mama. Prieš ateidama paskui savo vaikus į šį darželį, 15 m. dirbau Vilniaus Valdorfo mokykloje beveik nuo pat jos įkūrimo. Savi vaikai mokosi „Vivos“ mokykloje antroje ir trečioje klasėse. Šiame darželyje vertinu artimus ir atvirus santykius, namų atmosferą, unikalią, smagių iššūkių kupiną gamtą kieme ir bendraminčių komandą. Antroposofija ir Valdorfo pedagogika moko mane įžvelgti aukštesniuosius dėsningumus vaikų raidoje ir kasdieniame gyvenime, tikruosius vaikų poreikius, leidžia dirbti ne dėl parodomojo rezultato.“

Lijana

„Esu dviejų vaikų mama. Prieš ateinant dirbti čia, virtuvė man buvo tik hobis, kai smagu suktis tarp įvairių kvapų ir skonių. Šiame darželio kolektyve radau šiltus ir atvirus santykius tarp žmonių. Labai tai vertinu.

virtuvės gaspadinė

bottom of page