Priėmimas

Susisiekite su mumis, nurodykite, kas ir nuo kada norėtų lankyti mūsų darželį. Pasikviesime į pokalbį, galėsite apžiūrėti darželio aplinką. Kartais rengiame atvirų durų Ryto ratelius, į kuriuos kviečiame besidominčius ir naujokus susipažinti.

Jums pradėjus lankyti darželį, susipažinsime neskubėdami. Pirmoji savaitė skiriama adaptacijai: pirmąją dieną vienas iš tėvų su vaikučiu ryte grupėje praleidžia apie valandą. Vėliau vaikas grupėje lieka vis ilgiau, stebime ir atsižvelgiame į kiekvieną asmeniškai.

 

Mokesčiai

Pasirašius sutartis, sumokamas vienkartinis 300 Eur mokestis.

Metinis mokestis: 4000 Eur / 10 mėn. Mokamas už kiekvieną einamąjį mėnesį iki 10 d. Primename, kad darželis liepos ir rugpjūčio mėnesiais atostogauja!

Vadovaujantis 2015 06 17 Nr.1-64 Vilniaus m. Savivaldybės tarybos sprendimu ir tarp darželio ir Vilniaus m. savivaldybės sudaryta trišale sutartimi, Vilniaus mieste deklaruotiems vaikams priklauso 100 Eur kompensacija. Daugiau informacijos apie kompensacijos skyrimo tvarką skaitykite čiaTrišalę sutartį (dėl 100 Eur kompensacijos) pasirašyti el. parašu pakviesime jau pradėjus lankyti darželį.

Dokumentai naujai priimtiems:


Atsisiuntę visus dokumentus, juos užpildę ir pasirašę, siųskite  arba atsineškite atvykdami.
 

Darbo laikas

I-IV: 7.30 - 18.00 val.

V: 7.30 - 17.00 val.


Atostogaujame:

  • ​nuo Joninių iki rugsėjo

  • Vėlinių savaitę

  • dvi savaites Kalėdų laikotarpiu

  • savaitę Velykų laikotarpiu.

Sąlygos